zo_zo (zo_zo) wrote,
zo_zo
zo_zo

Я знав, шо саме у Києві

"Хамерман знищує віруси" не усім сподобається. Бо в мене враження, шо співають вони саме про людську мішанину столиці. У нас, в нетрях провінційного Тернополя, ХЗВ уже не викликають такого бурхливого неприйняття. Я якось зловив себе на тому, шо взагалі не ідентифікую у їх піснях ненормативної лексики - просто не чую, вона відскакує від мене, як квасоля, а загальна абстрактна ідея, прихований зміст залишаються... Бо тут у провінції є достатньо часу на самокопання та адаптацію зовнішнього світу під простолюдинські потреби. По суті, Хамермани - займаються розвінчуванням міфів про щасливе життя МакРабів і, мені здається, що робити це іншим чином, ніж максимально неполіткоректно і з цирковою еквілібристикою - просто неможливо. Це ще велике щастя для ХЗВ, що маленьких провінційних тернополів в Україні більше, ніж одного мега-Києва - площадок для них завжди вистачить і може таке статись, шо цей колектив, наплювавши на всі "традиції" вітчизняного шоу-бізнесу, знайде визнання широкого загалу поза і всупереч бажанням столиці :))). Від таких міркувань відштовхувався, коли писав комент на рефлексії щодо вчорашнього київського концерту "Хамерман знищує віруси" у журналі zzzulfiya:

Я тебе Зуля дуже поважаю, але про Хамерманів погодитись не можу. Видать тебе дійсно тютюновий дим таки доконав, бо тексти, якшо опустити ненормативну лексику, дійсно достатньо філософські і дочасні :)) От, коли ми робили концерт Хамерманів у Тернополі, я заборонив курити в приміщенні - ось народ і зміг зконцентруватися на соляному концентраті провокативної поезії Пахолюка.

А щодо засад лузерства, то стандарти у цьому питанні є виключно суб'єктивними. Наприклад, є люди, які вважають невдахами громадян, шо пишуть суржиком, але від того ні судителям, ні осудженим - ні холодно, ні тепло :)))

Особисто я вважаю, шо тобі не сподобався чоловічий сексизм Хамерманів, який вони, якшо все уважніше слухати і дивитись, з властивим їм сарказмом протиставляють нинішній пародійній емансипації і перверзіям фемінізації.

Безумовно, Хамерманів можна ненавидіти за показну неполіткоректність, але примітизувати їхню творчість, вкладючи в їх уста лише "хуї-пьозди-єбацця-бухать-нахуй-блять" - теж негоже. Бо це не відповідає реаліям і очевидній концепції :)))


UPD: Раджу сходити зацікавлених громадян за даним посиланням - там і достойна Зуліна відповідь мені і справжня культурологічна дискусія розгорнулася (два в одному, так би мовити)

На фото: тернопільський монумент під назвою "Розмова", подарований нашому місту американським меценатом, засновником відомої косметичної мега-компанії "Джонсон і Джонсон". Раніше ця композиція складалася з фігур двох класичних дам, які вели між собою застиглу в бронзі мирну дискусію. Однак, після того, як якісь злидні, пошукачі кольорових металів, викрали одну з них, скульптура набула дещо абсурдних обрисів. Натомість, тепер усі мешканці та гості Файного Міста ТМ намагаються за будь-яку ціну сфотографуватись із залишками пам'ятника, зачасту оригінальним чином підкреслюючи першопочаткову його назву "Розмова" :))) У даному випадку "діалог" підтримує Альберт Цукренко - клавішник та оперне сопрано гурту "Хамерман Знищує Віруси"
Tags: "Рейвах", ЖЖ-життя, Літдибр, Обсервація, Україна в огні, Царгород-Тернопіль
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 33 comments